drukuj

2015-09-08 10:12:32

Zwracamy się do Państwa z prośbą o wypełnienie Zwracamy się do Państwa z prośbą o wypełnienie ankiety


Ankieta jest wypełniana online. Składa się z 8 pytań, jej wypełnienie zajmie nie dłużej niż kilka minut.

Ankieta dostępnej pod linkiem http://www.ankietaplus.pl/s/63994ZCM
 
Analiza udzielonych przez Państwo odpowiedzi  posłuży nam do zdiagnozowania potrzeb w zakresie prowadzonych przez jednostki samorządowe konsultacji społecznych, dotyczących planowania i zagospodarowania przestrzennego.

Informacje udzielone prze Państwa mają charakter poufny – zostaną wykorzystane jedynie do opracowań statystycznych w ramach przygotowania wniosku w odpowiedzi na konkurs ogłoszony przez Ministerstwo Infrastruktury i Rozwoju pt. Wzmocnienie procesu konsultacji społecznych i monitoringu społecznego w zakresie działań prowadzonych przez jednostki samorządu terytorialnego w obszarze planowania i zagospodarowania przestrzennego w ramach Działania 2.19 Usprawnienie procesów inwestycyjno-budowlanych i planowania przestrzennego.
 

Serdecznie dziękujemy za wypełnienie poniższego kwestionariusza.

Centrum Inicjatyw Obywatelskich (Słupsk), Biuro Obsługi Ruchu Inicjatyw Społecznych (Warszawa), Elbląskie Stowarzyszenie Wspierania Inicjatyw Pozarządowych (Elbląg), Ośrodek Wspierania Organizacji Pozarządowych (Białystok), Fundacja Laboratorium Badań i Działań Społecznych „SocLab” (Białystok), Towarzystwo Urbanistów Polskich.

 

Stowarzyszenie EDUQ

Informacje o artykule

Autor:
Zredagował(a): Informatyk Starostwo
Data powstania: 08.09.2015 10:12
Data ostatniej modyfikacji:
Liczba wyświetleń: 394